Výběrové řízení PdF UP: vedoucí pracovníci

Pondělí 23. březen 2020, 12:11

Děkanka Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na místa vedoucích pracovníků:

• ředitel/ředitelka ústavu cizích jazyků – úvazek 1,0
  • vedoucí katedry antropologie – úvazek 1,0
  • vedoucí katedry matematiky – úvazek 1,0
  • vedoucí katedry technické a informační výchovy – úvazek 1,0

Požadavky:  VŠ vzdělání v oboru, požadovaný titul Ph.D., docent nebo profesor, nejméně pětiletá pedagogická či vědecká praxe, komunikativní a organizační schopnosti, osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost, publikační činnost a kvalifikační růst, znalost jednoho světového jazyka, občanská bezúhonnost.

Předpokládaný nástup:   srpen 2020

Doložit:

• přihlášku do výběrového řízení – vlastní forma,
  • strukturovaný životopis,
  • doklady o vzdělání,
  • přehled publikační činnosti,
  • přehled vědecko-výzkumné práce (projektová činnost),
  • koncepci odborných, pedagogických, organizačních a personálních záměrů pro řízení a rozvoj katedry (cca dvě strany A4), včetně koordinace vědeckých a pedagogických aktivit pracoviště a motivace pro vedení pracoviště i podpory jeho dynamického a vyváženého rozvoje ve všech oblastech činnosti.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo, ve výjimečném případě, místa vedoucích pracovníků bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte nejpozději do 24. 4. 2020 na adresu:

UP Olomouc - Pedagogická fakulta
Personální oddělení
Zn: Výběrové řízení
Žižkovo nám. 5
771 40  Olomouc

nebo  e-mail  personalni.pdf@upol.cz, předmět: Výběrové řízení

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen „nařízení“), a to jako správce osobních údajů. Více informací na www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju.