Výběrové řízení na obsazení funkce přednosty/přednostky Ústavu normální anatomie

Úterý 2. duben 2019, 10:56 – Text: -tk-

Děkan Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci
vypisuje výběrové řízení na obsazení funkce:

• přednosty/přednostky Ústavu normální anatomie

Kvalifikační požadavky:

• VŠ vzdělání v příslušném oboru,
  • vědeckopedagogický titul profesor nebo docent,
  • minimálně 10 let odborné praxe,
  • předpoklady dle zákona č. 451/1991 Sb. v platném znění (osvědčení a čestné prohlášení),
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost,
  • osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení odborného a vědeckého týmu pracoviště,
  • aktivní znalost anglického jazyka.

K vlastnoručně podepsané přihlášce je třeba doložit:

• vyplněný osobní dotazník,
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci,
  • profesní životopis s uvedením přehledu o vědecké a publikační činnosti,
  • výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
  • písemný návrh koncepce řízení pracoviště.

Přihlášky zasílejte do 2. května 2019 na Děkanát LF UP v Olomouci, personální referát, Hněvotínská 3, 779 00 Olomouc.

V Olomouci dne 2. dubna 2019

prof. MUDr. Milan Kolář, Ph.D.
děkan LF UP v Olomouci