Výběrové řízení FZV UP: referent/referentka pro oblast personalistiky a mezd

Čtvrtek 12. prosinec 2019, 13:44

Děkan Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice na Referátu personálně mzdovém s termínem nástupu dle dohody: referent/referentka pro oblast personalistiky a mezd.

Počet obsazovaných míst: 1

Výše úvazku: 1,0  tj.  40 hodin týdně

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Dobrá orientace v oblasti pracovního práva a mzdové legislativy, znalost VŠ zákona výhodou
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Praxe v oboru alespoň 3 roky
  • Aktivní znalost anglického jazyka výhodou
  • Znalost prostředí vysoké školy a oborovém zaměření pracovišť fakulty výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ochota pracovat v týmu
  • Samostatnost, zodpovědnost, přesnost a spolehlivost
  • Bezúhonnost a loajalita s důrazem na ochranu osobních a firemních údajů

Náplň práce:

• Příprava výběrových řízení dle poptávky pracovišť a koordinace procesu schvalování nových pracovních míst
  • Činnosti při vzniku, průběhu a skončení všech typů pracovně právních vztahů (pracovní poměry, DPP, DPČ)
  • Komunikace se státními institucemi (ČSSZ, ZP, ÚP, FÚ)
  • Zpracování docházky zaměstnanců a omluvených nepřítomností
  • Činnosti spojené se zaměstnáváním cizinců (EU i třetí země)
  • Činnosti spojené s vícezdrojovým financováním pracovních úvazků v projektech na VŠ
  • Statistické výkaznictví a metodická činnost v personální oblasti
  • Zpracování mezd zaměstnanců fakulty v rámci všech pracovně právních vztahů a v parametrech odměňování na VŠ dle interních norem
  • Zajištění agendy sociálního a zdravotního pojištění dle platné legislativy vč. zákonných povinností k zaměstnávání cizinců
  • Zpracování ročního zúčtování daně a vedení agendy k uplatnění daňového zvýhodnění a slev
  • Zpracování evidenčních listů DP a součinnost s kontrolními orgány
  • Spolupráce s HR úsekem rektorátu UP a pracovišti FZV UP

Co nabízíme:

• Stabilní zázemí prestižní univerzity
  • 28 dnů dovolené v kalendářním roce
  • Příspěvek na stravování a množství dalších benefitů
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu

Další požadavky na uchazeče společné pro všechny vypsané pozice:

K vlastnoručně podepsané přihlášce do výběrového řízení doložte:

• kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • kopie dokladů prokazujících úroveň znalosti anglického jazyka
  • strukturovaný životopis s podrobným časovým přehledem dosavadních zaměstnání a pracovních aktivit.

Termín podávání přihlášek je do 6. 1. 2020. Přihlášky podejte prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu: Fakulta zdravotnických věd UP v Olomouci, děkanát - personální a mzdový referát, Hněvotínská 3, 775 15 Olomouc. Obálku označte „Výběrové řízení FZV“.