Výběrové řízení FZV UP: přednosta Ústavu zdravotnického managementu

Úterý 4. prosinec 2018, 6:16 – Text: DA

Děkan Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka: přednostka/přednosta Ústavu zdravotnického managementu.

Předpokládaný nástup: 1. února 2019

Požadovaná výše úvazku: 0,50, tj. 20 hodin týdně

Počet obsazovaných míst: 1

Kvalifikační požadavky:

• VŠ vzdělání v oboru Ekonomika a management, případně se zaměřením na veřejné zdravotnictví, nebo VŠ vzdělání v blízce příbuzném oboru,
  • akademický titul CSc. nebo Ph.D.,
  • vědecko-pedagogický titul docent nebo zahájené habilitační řízení,
  • minimálně 5 let praxe v manažerské pozici nebo pedagogické praxe na VŠ,
  • znalost anglického jazyka,
  • osobnostní a profesní předpoklady pro řízení odborného a vědeckého týmu,
  • zdravotní způsobilost.

K vlastnoručně podepsané přihlášce na místo akademického pracovníka je třeba doložit:

• písemný návrh koncepce k prokázání schopnosti strategického přístupu v oblasti vědeckého, pedagogického a personálního rozvoje pracoviště,
  • fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci,
  • strukturovaný životopis s podrobným časovým přehledem dosavadních zaměstnání a pracovních aktivit,
  • přehled vědecké a publikační činnosti,
  • osvědčení a čestné prohlášení podle zákona č. 451/1991 Sb. v platném znění,
  • výpis z rejstříku trestů max. 3 měsíce zpětně.

Přihlášky zašlete po zveřejnění výběrového řízení dne 4. prosince 2018, nejpozději do 5. ledna 2019. Přihlášky podejte prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo osobně  na adresu: Fakulta zdravotnických věd UP v Olomouci, děkanát - personální a mzdový referát, Hněvotínská 3, 775 15 Olomouc. Obálku označte „Výběrové řízení FZV“.