Výběrové řízení FZV UP: odborný asistent bez vědecké hodnosti

Čtvrtek 21. březen 2019, 8:32 – Text: VZ

Děkan Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení míst akademických pracovníků s termínem nástupu od  01. 06. 2019:

Odborný asistent bez vědecké hodnosti Ústavu pro studium odborných předmětů a praktických dovedností

Počet obsazovaných míst: 1

Výše úvazku: 1,0 tj. 40 hodin týdně

Požadavky:

• VŠ vzdělání v oboru se zaměřením na výuku anatomie a fyziologie pro zdravotnické nelékařské obory nebo v blízce příbuzném oboru
  • alespoň zahájení studia doktorského studijního programu
  • praxe v oboru minimálně 3 roky
  • osobnostní a profesionální předpoklady pro pedagogickou a tvůrčí činnost
  • znalost anglického jazyka
  • zdravotní způsobilost
  •  bezúhonnost

K vlastnoručně podepsané přihlášce do výběrového řízení doložte:

• kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • strukturovaný životopis s podrobným časovým přehledem dosavadních zaměstnání a pracovních aktivit.

Termín podávání přihlášek je do 22. 4. 2019. Přihlášky podejte prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo osobně  na adresu: Fakulta zdravotnických věd UP v Olomouci, děkanát - personální a mzdový referát, Hněvotínská 3, 775 15 Olomouc. Obálku označte „Výběrové řízení FZV“.