Uklízeč/ka

Čtvrtek 6. leden 2022, 8:00

Správa a údržba budov Rektorátu Univerzity Palackého v Olomouci obsazuje pracovní místo Uklízeč/ka.

Pracoviště: Správa budov
Úvazek: 1,0
Místo výkonu práce: Olomouc
Termín nástupu: Po dohodě

Pracovní náplň

• Zajištění úklidu prostor Rektorátu UP

Kvalifikační požadavky

• vyučení,
  • praxe v úklidu výhodou,
  • pečlivost, flexibilita a proaktivní přístup.

Co nabízíme

• Stabilní zázemí univerzity.
  • 25/30 dnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování a další benefity.

Dokumenty k výběrovému řízení

Strukturovaný profesní životopis v českém jazyce

Požadované dokumenty v elektronické formě uchazeč vkládá do přihlašovacího formuláře

Kontaktní osoba

Kubík Jaroslav, jaroslav.kubik@upol.cz, +420585631808

Chci odpovědět na nabídku

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 17.01.2022.

Poznámka

Přihlášky vkládejte do webového prohlížeče, popř. doručte na podatelnu Rektorátu UP, Křížkovského 8.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pracovní místo ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.