Technický pracovník – laborant

Pondělí 21. květen 2018, 14:49

Náplň práce:

• příjem, výdej a evidence chemikálií
  • příprava reagencií pro praktická cvičení studentů či práci výzkumných pracovníků
  • sjednávání nákupu běžných i speciálních chemikálií od tuzemských a zahraničních dodavatelů
  • provádění základních testovacích metod u relevantních chemických sloučenin
  • administrace spojená s chodem chemických laboratoří a oběhem chemikálií
  • péče o svěřené laboratorní prostory z pohledu jejich materiálního zabezpečení a BOZP

Požadujeme:

• minimálně středoškolské vzdělání v chemickém oboru
  • schopnost samostatně provádět základní chemické operace spojené s přípravou vzorků a zásobních roztoků pro nejrůznější aplikace
  • základní přehled v oblasti bezpečnosti práce v chemické laboratoři
  • základní znalost práce s PC, internetem a zejména programy Word a Excel
  • znalost anglického jazyka na úrovni běžné psané a verbální komunikace
  • schopnost obchodní komunikace
  • systematičnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • zdravotní stav způsobilý pro práci v chemické laboratoři

Nabízíme:

• pracovní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • práci na plný úvazek s možností přizpůsobení pracovní doby po vzájemné dohodě
  • moderní pracovní prostředí a vybavení v hlavní budově fakulty
  • nástup 06-07/2018
  • nástupní mzdu 22.000-25.000 Kč/měsíčně s možností mimořádných odměn
  • příspěvek na stravování, kulturu a sport, 28 dnů dovolené, jazykové vzdělávání, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky a další benefity

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail dagmar.petrzelova@upol.cz.

Uzávěrka přihlášek je stanovena do 10. 6. 2018.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit řízení k obsazení pozice.