Studentské rádio UP AIR zve na náborovou akci

čtvrtek 13. září 2018, 8:13 – Text: Tým UP AIR

Milé studentky, milí studenti, jsme jeden z největších studentských spolků při Univerzitě Palackého v Olomouci a se začátkem nového semestru hledáme nové posily. Co z toho plyne? Skvělá příležitost zažít něco nového a získat praxi v atraktivním prostředí. Jste fanouškem rozhlasového vysílání? U nás to není jen o hudbě nebo kulturních tématech. Vlastní pořad můžete mít v podstatě o čemkoliv, stačí nám představit váš nápad. Nechcete vysílat? Nevadí. Máme taky plno práce v technické nebo PR sekci, které jsou nedílnou součástí rádia.

Přijďte se za námi podívat a seznámit se s chodem rádia. Probereme vaše tvůrčí ambice a dozvíte se spoustu informací o UP AIR – jak fungujeme, kolik sekcí máme atp. Určitě najdeme místo pro každého z vás!

Náborovou akci pořádáme 18. září od 18:30 v našem útulném studiu na Konviktu.

Do té doby určitě nezapomeňte sledovat naše sociální sítě.

Těšíme se s vámi na viděnou,

TÝM UP AIR