Sportovní den UP 11. 5. 2022 - sportování zdarma

Středa 27. duben 2022, 12:53

Vážené zaměstnankyně, vážení zaměstnanci, milé studentky, milí studenti,

Akademik sport centrum UP organizuje ve středu 11. května 2022 tradiční svátek sportu – Sportovní den Univerzity Palackého. Můžete si vybrat z bohaté nabídky až třiceti sportovních aktivit a turnajů. Nebude chybět vodácký výlet - sjezd řeky z Hynkova, ZUMBA party ve Sportovní hale UP, lukostřelba a další.

Všechny nabízené sporty jsou zdarma! Na tento den uděluje rektor UP rektorské volno.

Nebude chybět odpolední program v areálu Sportovní haly UP – občerstvení, hudba a losování kupónů (za každou účast na některém ze sportů dostanete SLOSOVATELNÝ KUPÓN).

Novinkou v programu je ARCHERY ARENA (lukostřelecká bitva se speciálními šípy a nafukovacími překážkami) a děti jistě potěší - SVEZENÍ NA KONI (obojí od 15 hod. v areálu u Sportovní haly UP).

Rezervace na www.sportuj.upol.cz - záložka "SPORTOVNÍ DEN 11. 5." (nutná registrace v systému, není třeba nabíjet kredit).

NOVÁ REGISTRACE - nový uživatel

Vlastní účet je možno vytvořit v rezervačním systému kliknutím na pole PŘIHLÁSIT v pravém horním rohu stránek, kde se objeví nabídka NOVÁ REGISTRACE. Zde je třeba vyplnit všechny kolonky. Ve výběru zařízení je třeba zvolit: ASC UP – studenti, zaměstnanci. Doporučujeme potvrdit zasílání newsletterů, kde Vás informujeme o změnách v rozvrhu včetně novinek.

Těšíme se na setkání :-)

PROGRAM k tisku ZDE

Turistická vycházka Větrání od zámku k zámku

aneb Z Čech pod Kosířem přes dva kopce do Náměště na Hané (cca 13 km)

Sraz v 8:10 na autobusové zastávce Neředín, krematorium (u parkoviště)

Vedoucí Martin Višňa

Další informace a přihláška: https://1url.cz/wrtfT

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)