Odborný asistent/odborná asistentka pro obor evropská studia a politické vědy na katedře politologie a společenských věd

Středa 7. listopad 2018, 12:47

DĚKANKA PRÁVNICKÉ FAKULTY UNIVERZITY PALACKÉHO V OLOMOUCI

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa na pozici odborný asistent/odborná asistentka pro obor evropská studia a politické vědy na katedře politologie a společenských věd.

Rozsah pracovního úvazku: pracovní úvazek v rozsahu 0,7 na dobu určitou 2 roky

Požadavky:

• PhD. v oboru politologie
  • aktivní vědecká a publikační činnost
  • zahraniční zkušenosti
  • schopnost přednášet v anglickém jazyce (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)

Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem a přehledem dosavadní praxe včetně kopií příslušných dokladů zašlete na adresu:

Děkanát Právnické fakulty UP
personální oddělení
Šárka Jordanová
tř. 17. Listopadu č. 8
771 11 Olomouc

(tel.: 58 563 7531, fax: 58 563 7506, www.pf.upol.cz)

Termín přihlášek: nejpozději do 31. prosince 2018.

Termín výběrového řízení: 15. ledna - 19. ledna 2019, přesný termín a čas bude upřesněn v pozvánce.

Termín nástupu: 1. 2. 2019.

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen "nařízení"), a to jako správce osobních údajů. Více informací na www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju