Nabídka práce ÚMTM

Úterý 18. červen 2019, 14:48

Požadovaná profese: Servisní technik, robotický inženýr

Pracoviště a kontakty:

  • Firma: Ústav molekulární a translační medicíny - Lékařská fakulta UP v Olomouci
  • Pracoviště: Ústav molekulární a translační medicíny LF UP, Hněvotínská 5, 779 00 Olomouc
  • Komu se hlásit: Mgr. Martina Smitalová, MUDr. Petr Džubák, Ph.D.

Vlastnosti volného místa:

  • Směnnost: Pracovní doba 8:00 - 16:30 - možné přizpůsobit
  • Pracovní úvazek: Plný, na dobu určitou
  • Mzda: 35.000,- Kč — 45.000,- Kč
  • Minimální stupeň vzdělání: SŠ, VŠ
  • Pracovní poměr: Od 1. 8. 2019

Poznámka k volnému pracovnímu místu: Pro Ústav molekulární a translační medicíny LF UP hledáme uchazeče na pozici "servisní technik, robotický inženýr".

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, mechatronika, případně příbuzné oblasti
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobrá znalost práce na PC (operační systém Windows, MS Office)
  • zkušenosti s robotizací a automatizací, případně jemnou mechanikou jsou výhodou

Pracovní náplň:

  • pravidelná údržba robotické linky
  • diagnostika poruch robotické linky
  • opravy robotické linky po zaškolení výrobcem

Životopisy spolu s průvodním motivačním dopisem přijímá elektronicky:
MUDr. Petr Džubák, Ph.D. petr.dzubak@upol.cz a Mgr. Martina Smitalová martina.smitalova@upol.cz