Letní nabídka kurzů a táborů Akademik sport centra

Středa 5. červen 2019, 9:50 – Text: ASC

Vážené zaměstnankyně, vážení zaměstnanci, dovolujeme si vás informovat o letních akcích Akademik sport centra pro vás i vaše děti/vnoučata:

Kurz vodní turistiky na Slovensku a v Polsku (22.–27. 6. 2019)
Tradiční zájezd pro milovníky (nejen) slovenských řek – Váh, Čierný Váh, Hron, Dunajec, poznávací činnost, horská turistika.

Letní pobytový tábor pro děti 7–13 let (5.–11. 8. 2019) |  „DEN POTÉ…“
KDE: Centrum „Mosty v Lukách“ (nově zrekonstruovaná budova – pokoje, jídelna, společenská místnost)

Univerzitní příměstské tábory (celé letní prázdniny)
KDE: areál Sportovní haly UP, Olomouc-Lazce
Program: pondělí–pátek od 7:30 do 16:00 (možno prodloužit od 7:00 do 17:00)
Pro tři věkové kategorie:

• Léto předškoláků „Mrňouskov“ | 3–5 let
  • Léto dětí | 6–10 let
  • Léto teenagerů | 11–16 let

Podrobnější informace včetně přihlášek na všechny aktivity naleznete zde.