Aurora Jarní škola přenositelných dovedností: pro studenty UP zdarma

Středa 13. duben 2022, 12:49

Přemýšlíte o dalším kroku ve své kariéře? Tato dvoudenní online Jarní škola přenositelných dovedností (Spring School in Transferable Skills) se zaměří na rozvoj dovedností v oblasti psaní grantů a životopisů a na to, jak získat místo na fakultě. Poskytneme vám přehled o šíři pohovorů, které vás mohou na vaší cestě čekat, a nabídneme prostor pro nácvik otázek k pohovorům. Budeme diskutovat o vedení týmu, zapojení veřejnosti, rovnosti žen a mužů a komunikaci v akademické a výzkumné sféře.

Škola je otevřena všem studentům bakalářského, magisterského a doktorského studia z aliance Aurora z oblasti STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika). Uskuteční se ve středu 4. a ve čtvrtek 5. května online na Zoomu – odkaz na akci bude zaslán všem účastníkům. Účast na tomto kurzu vám umožní získat 2 ECTS-kredity. Více informací naleznete v letáku, který obsahuje kompletní program.

Školu pořádá výbor pro internacionalizaci katedry farmacie Neapolské univerzity Fridricha II v Itálii ve spolupráci s aliancí Aurora a Univerzitou v Glasgow (Velká Británie).

Máte zájem se přihlásit? Napište na internationalfarmacia@unina.it, a to do 1. května.