Nabídka pracovní pozice UP: vedoucí spisové služby

Pátek 16. říjen 2020, 15:48

Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci přijme do pracovního poměru pracovníka/pracovnici na pozici vedoucí spisové služby UP.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání v některém oboru ze skupiny archivnictví, právní a veřejnosprávní činnost, informační a komunikační technologie
  • Zkušenosti se zaváděním a provozováním elektronické spisové služby
  • Znalost procesů a legislativy v oblasti archivnictví a spisové služby ve veřejné správě, včetně zkušenosti s provozem ISDS
  • Metodické i praktické vedení elektronické identity a signačních služeb UP
  • Vysokou úroveň uživatelské gramotnosti v oblasti IT
  • Zkušenosti s vedením zaměstnanců
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědný přístup, pracovitost, kreativitu
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Občanskou a morální bezúhonnost
  • Znalost prostředí vysoké školy výhodou

Popis pozice:

• Řízení spisové služby na Univerzitě Palackého v Olomouci
  • Zabezpečování souladu nastavení spisové služby s platnou legislativou
  • Zabezpečování souladu spisové služby UP s národním standardem
  • Vlastní lektorská činnost a zajišťování školení zaměstnanců UP v oblasti provozu spisové služby a ISDS
  • Zajištění implementace a rozvoje elektronické spisové služby na UP

Nabízíme:

• Zázemí stabilní instituce a zaměstnanecké benefity
  • Příjemný kolektiv, dobré pracovní prostředí v centru Olomouce
  • Motivující pracovní podmínky
  • Pracovní poměr uzavíráme na dobu určitou – na 1 rok

Nástup po dohodě.

Strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadní praxe zasílejte elektronicky do 30.10. 2020   na emailovou adresu: milena.kysucanova@upol.cz.

Bližší informace podá:   PhDr. Rostislav Hladký, MBA, kancléř UP, tel. 585 631 009, email: kancler@upol.cz .

Poučení o zpracování osobních údajů