Výběrová řízení FF UP

Katedra anglistiky a amerikanistiky

Obor: Anglická gramatika
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D. v oboru anglická gramatika (formální morfosyntax); publikační činnost; perspektiva další odborné činnosti a rozvoje; možnost brzké habilitace

Obor: Americká literatura a kultura
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D. v oboru americká literatura; publikační činnost; perspektiva další odborné činnosti a rozvoje; možnost brzké habilitace

Katedra asijských studií

Pracovní zařazení: asistentka/asistent
Obor: Čínština, informační technologie, knihovnictví
úvazek: 0,2; počet volných míst: 1
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: zkušenosti v oboru; profesionální znalost čínštiny; organizační schopnosti související s rozvojem informačních technologií; schopnost komunikovat v anglickém, českém a čínském jazyce na úrovni obsazované pozice

Obor: Indonéština
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: publikační a vědecká činnost v oboru; grantová činnost v oboru; administrativní zkušenosti; organizační zkušenosti

Obor: Kultura a společnost – Východní a Jihovýchodní Asie
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: publikační a vědecká činnost v oboru; grantová činnost v oboru; administrativní zkušenosti; zkušenosti ve vedení doktorandů (na pozici docenta); schopnost komunikovat v anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice.

Katedra dějin umění

Pracovní zařazení: Odborný asistent/odborná asistentka
Obor: Architektura raného novověku v ČR a ve střední Evropě, dějiny sochařství
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: předpoklad pro brzké habilitační řízení v oboru dějin umění; v posledních pěti letech: aktivní účast na významných domácích a mezinárodních konferencích a doložitelná publikační činnost v ČR i v zahraničí; aktivní znalost minimálně jednoho světového jazyka; znalost dalšího jazyka výhodou; schopnost žádat o grantové projekty, zapojování se do týmů; dobré organizační schopnosti

Pracovní zařazení: Odborný asistent/odborná asistentka
Obor: Dějiny umění 20. století, zaměření na dějiny fotografie výhodou
termín nástupu: 1. července 2019
Kvalifikační požadavky: předpoklad pro brzké zahájení habilitačního řízení v oboru dějin umění; doložitelná publikační a vědecká činnost v ČR i v zahraničí; aktivní znalost minimálně jednoho světového jazyka; schopnost žádat o grantové projekty, zapojování se do týmů; dobré organizační schopnosti.

Katedra psychologie

Obor: Psychologie práce a organizace
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D. v některých z oborů: psychologie práce
a organizace; sociální psychologie, pedagogická psychologie (výhodou habilitace v oboru sociální psychologie nebo psychologie práce a organizace); dosavadní publikační činnost; praxi s výukou v terciálním vzdělávání min. 3 roky; praxi v aplikované psychologii práce a organizace min. 2 roky; certifikované vzdělávání v metodách a metodikách psychologie práce a organizace; výcvik v koučinku výhodou; znalost anglického jazyka min. na úrovni B2; ochotu k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu; kooperativnost a ochotu k týmové práci

Katedra filozofie

Obor: Dějiny kontinentální filosofie 19. a 20. století
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: pedagogická praxe min. 5 let v oboru; odpovídající publikační činnost v oboru

Katedra mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky

Pracovní zařazení: docentka/docent
Obor: Mediální studia
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: habilitace v oboru Mediální studia či oboru příbuzném s odpovídající publikační činností a pedagogickou praxí zaměřenou na teorii médií, teorii komunikace, teorii interpretace, příp. teorii kultury; aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem; znalost dalšího světového jazyka výhodou; morální bezúhonnost.

Katedra romanistiky

Obor: Francouzská filologie
termín nástupu: 1. červenec 2019

Obor: Portugalská filologie
termín nástupu: 1. září 2019
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D. v oboru; pedagogická praxe v  oboru; odpovídající publikační činnost v oboru

Pracovní zařazení: lektorka/lektor
Obor: Španělská filologie
úvazek: 0,2; počet volných míst: 1
termín nástupu: 1. červenec 2019
Kvalifikační požadavky: min. Mgr. vzdělání v oboru; pedagogická praxe.

Vedoucí kateder:

Psychologie

Aplikované ekonomie

s nástupem od 1. září 2019

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru; ukončené doktorské vzdělání; profesionální předpoklady pro práci v pedagogickém a vědeckém týmu pracoviště; zkušenosti s vedením týmu lidí; zkušenost s psaním projektů; morální bezúhonnost.

Přihlášky do výběrového řízení doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělávání, přehledem praxe, vědecké a publikační činnosti přijímá Personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Křížkovského 10, Olomouc, 771 80 nebo zasílejte na email: personalni.ff@upol.cz, a to nejpozději do 19. března 2019.

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen „nařízení“), a to jako správce osobních údajů. Více informací na www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju.