Orientation Day pro zahraniční výměnné studenty

EO
Čtvrtek 2. únor 2023, 18:34 – Text: -ap-

S blížícím se začátkem letního semestru v letošním akademickém roce jsme se již tradičně setkali s našimi budoucími zahraničními studenty na online Orientačním dni, který proběhl v úterý 31.1.2023. Ve spolupráci s SKM UP a ESN UP Olomouc jsme více než 120 studentů z celého světa seznámili s naší univerzitou a předali jim důležité informace týkající se jejich života na akademické půdě i mimo ni.

Online Orientační den je však jen úvodem pětidenního Orientačního týdne, který pro naše studenty chystáme týden před oficiálním zahájením letního semestru, a to 6. - 10.2.2023. V rámci tohoto týdne jsme si připravili nabitý program zahrnující workshopy, prohlídku města a univerzitních zařízení, kurzy českého jazyka či besedu s Policí ČR.

Přejeme všem studentům, aby byl námi připravený program příjemným zahájením jejich uspěšného studijního pobytu na UP.

O tom, že k nám přijíždějí studenti z celého světa, se můžete přesvědčit na mapě s místy, odkud se na náš online Orientační den účastníci připojili.