Zimní semestr na UP a opatření proti covid-19

pondělí 17. srpen 2020, 16:04

Pro studenty UP Pro zaměstnance UP Další aktuality a tipy z UP Koleje a menzy UP

Vláda ČR dne 17. 8. oznámila, že od 1. září opět zavádí povinnost nosit v uzavřených prostorách roušky. Byť toto nařízení dne 20. 8. zmírnila, situace se i tak může dotknout života na Univerzitě Palackého. Vedení UP aktuální vývoj situace sleduje, komunikuje v tom smyslu se všemi kompetentními orgány a o veškerých novinkách bude vždy v nejkratším možném termínu informovat.

Připomínáme Vám v této souvislosti speciální webovou stránku upol.cz/covid-19, kde všechny potřebné informace k opatřením, omezením a organizačním záležitostem na UP průběžně naleznete. Ty nejdůležitější informace vám zároveň budeme zasílat prostřednictvím e-mailů a sdíleny budou také na sociálních sítích. V nejbližších dnech vám pak přineseme aktuality k nošení roušek ve vnitřních prostorách UP či informace k problematice ubytování zahraničních studentů na UP.

Pro jakékoliv vaše dotazy je přitom stále k dispozici e-mail faq@upol.cz. Věříme, že celý semestr proběhne i navzdory možným omezením bez větších problémů.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)