Upravená otevírací doba menz a bister FreshUP od ledna 2021

pondělí 11. leden 2021, 9:55

Pro studenty UP Pro zaměstnance UP Koleje a menzy UP

S ohledem na aktuální situaci vedení kolejí a menz UP od ledna do odvolání upravuje otevírací dobu některých svých provozů:

• menza Šmeralova – zavřeno;
  • menza 17. listopadu – 11:00–14:30;
  • bistra FreshUP – 7:30–14:30 (bistra FreshUP v Neředíně a na pedagogické fakultě jsou zcela uzavřeny do odvolání).

Ostatní provozy zůstávají prozatím v běžném režimu.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)