Univerzita nabízí očkování přímo v pracovně rektora (nové termíny)

Foto: archiv Žurnál UP
pondělí 6. prosinec 2021, 14:12 – Text: Egon Havrlant

Pro studenty UP Pro zaměstnance UP

Uvažujete o tom, že se necháte naočkovat proti koronaviru? Přišla Vám výzva, že si můžete nechat aplikovat třetí – posilující dávku? Studujete nebo pracujete na Univerzitě Palackého v Olomouci? A chcete využít možnost nechat si vakcínu aplikovat přímo v jejích prostorách? Máte zároveň chuť si prohlédnout krásné prostory, do kterých se většinou běžně nedostanete? A zajímá Vás, jaké to je, když o Vás pečuje lékař, který je zároveň rektorem nebo prorektorem Vaší univerzity? Máte české zdravotní pojištění?

Pokud jste si odpověděli kladně a jste rozhodnutí podstoupit očkování na univerzitní půdě, máme pro Vás dobrou zprávu. V termínech 13., 14. a 20. prosince 2021 a nově také 4. a 5. ledna 2022 bude možné se nechat naočkovat proti covidu-19 přímo v prostorách pracovny rektora UP. Odborný dohled si vzali na starost dva lékaři Fakultní nemocnice Olomouc, a to přímo rektor Martin Procházka a také prorektor pro komunikaci a studentské záležitosti Vít Procházka.

Samotnou aplikaci vakcíny budou provádět praktické a všeobecné sestry z Fakulty zdravotnických věd UP. Navíc si budete moci prohlédnout nejen rektorovu pracovnu, ale i historické prostory velké a malé zasedací místnosti rektorátu, které při této příležitosti poslouží jako čekárny před aplikací očkovací látky Comirnaty od firem Pfizer/BioNTech i po ní.

Jste rozhodnutí? Jdete se očkovat na rektorát? Co pro to musíte udělat? Stačí si zarezervovat termín a čas v našem rezervačním formuláři. Nikde jinde už se registrovat nemusíte. Ve vybraném termínu se potom dostavte k samotnému očkování přímo na rektorát v ulici Křížkovského 8 a vezměte si s sebou občanský průkaz (doklad totožnosti) a kartičku pojištěnce. Těšíme se na Vás a děkujeme, že podporujete naši snahu přispět ke zvládnutí pandemie.

Termíny: 13., 14. a 20. prosince 2021 a nově také 4. a 5. ledna 2022rezervační formulář.

Zpět

Nastavení soukromí

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies a případné další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky). My a někteří poskytovatelé námi využívaných služeb, máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat (odkaz najdete v patě stránek).

Technické cookies nezbytné pro fungování stránek. Neobsahují žádné identifikační údaje.
Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.
Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.