Motivační dvacatero pro „přežití“ dalšího semestru s covidem

čtvrtek 11. únor 2021, 19:31

Další aktuality a tipy z UP

Brzy to bude bezmála rok. Rok, kdy k nám vstoupila globální krize a proměnila život i svět okolo nás. Omezení, nejistota, strach o blízké, zvláštní bezčasí. Není divu, že jsme je pocítili všichni z nás. Ale hlavu vzhůru!

Víme, že mnozí z vás už jsou z přetrvávající situace nešťastní, demotivovaní, bez energie. Zcela to chápeme a mrzí nás to. Zkusme však tyto pocity společně přehodnotit a přemoci je pozitivnějšími zážitky! Protože i v současné krizi najdeme spoustu možností, jak se inspirovat.

Oslovili jsme výrazné osobnosti naší univerzity i ty s univerzitou spřátelené, aby vám pro tuto chvíli nabídli povzbuzující slova, a natočili jsme s nimi na ZOOMu videa plná pozitiviní nálady. Průběžně je budeme v následujících dnech zveřejňovat, tak je nezapomeňte sledovat. Hosté v nich rekapitulují, ohlížejí se za vlnou dobročinnosti a solidarity, která se napříč univerzitou zvedla, vzpomínají na vše dobré, co se díky vám během covidu povedlo, přinášejí tipy a triky na to, jak se během covidu udržet v psychické a fyzické kondici a „nad vodou“.

Připravili jsme pro vás také tzv. Motivační dvacatero pro „přežití“ dalšího semestru s covidem. Nabízí vám tipy na to, jak se „nezbláznit“ a v mnohém se i přes současnou situaci zlepšit a posunout – duševně i tělesně. Naši jednotliví „motivátoři“ si jednotlivá hesla rozdělili a stali se jejich „patrony“, jak uvidíte v postupně doplňované sérii videí.

Myslíme na vás, jsme UP!