Krizový štáb UP doporučuje ve vnitřních prostorách univerzity nošení respirátorů FFP2

úterý 9. únor 2021, 13:20

Pro studenty UP Pro zaměstnance UP

Krizový štáb UP doporučuje na základě včerejšího jednání všem studentům a zaměstnancům UP, aby ve vnitřních prostorách univerzity nosili respirátory (minimálně) třídy FFP2. Doporučení platí zejména pro výjimky udělené vládou pro zkoušení a kontaktní výuku (zkoušky do deseti osob, praktická výuka zdravotnických oborů aj.)

Připomínáme, že v rámci aktuálně probíhajícího zkouškového období i nadále platí apel na maximální možné využití online formy. Online forma výuky pak bude většinově využívána také na začátku letního semestru – podrobnosti shrnuje zpráva na „koronawebu“.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)