Fakultní nemocnice od soboty uzavírá odběrové místo

úterý 4. říjen 2022, 18:18

Pro studenty UP Pro zaměstnance UP

Od soboty 8. října Fakultní nemocnice Olomouc dočasně uzavírá odběrové místo pro odběr vzorků pro vyšetření covid-19. Nadále fungují odběrová místa například ve SPEA Olomouc, Laboratořích Mikrochem a.s., na parkovišti u Galerie Šantovka nebo u obchodního centra Haná. Bude-li to aktuální epidemická situace vyžadovat, největší zdravotnické zařízení na střední Moravě odběrové místo znovu otevře. Podrobněji na webu nemocnice.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)