Aktualizováno: V pondělí 3. května byla spuštěna registrace k očkování akademických pracovníků

pondělí 3. květen 2021, 13:20

Pro zaměstnance UP

V noci na pondělí 3. 5. byl registrační systém k očkování proti covidu-19 otevřen rovněž pro akademické pracovníky českých veřejných a soukromých vysokých škol. Registrace obou skupin je zajištěna prostřednictvím časově omezených kódů, možnost registrovat se mají akademici do 15. června.

Vedení UP dnes (3. 5.) potřebný kód rozeslalo k interní distribuci děkanům. Jednotlivé fakulty následně osloví své akademiky s podrobnostmi. Pro neakademické pracovníky systém prozatím bohužel není otevřen, avšak snahy o zařazení této skupiny do očkovacího systému pokračují.

Proces registrace přehledně shrnuje informační leták Ministerstva zdravotnictví k očkování akademických pracovníků.

Děkujeme za vaši trpělivost a věříme, že tento krok je dalším v řadě k úspěšnému návratu do normálních předpandemických časů.