Aktualizováno: Studenti mohou od 31. 5. využít pondělního a čtvrtečního antigenního testování na kolejích

středa 2. červen 2021, 15:07

Pro studenty UP Koleje a menzy UP

Od pondělí 31. 5. se na kolejích v Neředíně a kolejích Bedřicha Václavka otevřou nové pravidelné termíny antigenního testování pro studenty. Studenti se zde budou moci testovat každé pondělí a čtvrtek od 15:00 do 17:00. Termíny mohou být později upraveny v závislosti na poptávce.

Rezervace probíhá prostřednictvím speciálního rezervačního systému. Na stejném odkaze najdete i podrobnější instrukce.

Prosíme, abyste k registraci využívali výhradně své univerzitní e-maily ve formátu jmeno.prijmeniXX@upol.cz (například jan.novak01@upol.cz).

Rezervace z jiných adres budou zrušeny. Nepoužívejte ani přihlašovací ID z Portálu/STAGu, které má formát ppppjjXX@upol.cz (například novaja01@upol.cz). Toto ID není funkční e-mailovou adresou a nedostanete tedy žádné potvrzení o rezervaci ani certifikát o provedeném testu. Pokud neobdržíte potvrzení rezervace, zkontrolujte složku SPAM nebo kontaktujte poskytovatele služby.

Dosavadní úterní termín testování na koleji B. Václavka se prozatím ruší, testování na fakultách a v prostorách FNOL zůstává beze změny. Podrobnější informace k testování studentů na UP najdete na speciální stránce.