Aktualizováno: Menzy upravují svůj režim. Otevírají se také bistra FreshUP

středa 6. květen 2020, 12:00

Pro studenty UP Pro zaměstnance UP Koleje a menzy UP

Vývoj aktuální situace umožňuje provést další změny v režimu a větší dostupnosti jednotlivých menz Univerzity Palackého v Olomouci. Od pondělí 11. 5. bude např. možné se opět stravovat přímo v menze Křížkovského a ve stejný den také v omezeném režimu znovu otevírají bistra FreshUP na filozofické a přírodovědecké fakultě. Seznamte se s podrobnostmi níže.


Menza 17. listopadu

Nabízí výdej teplých pokrmů na místě. Příbory jsou zabaleny v hygienickém obalu. V nabídce zde jsou také chlazené balené polévky a hotovky, které je nutné objednat prostřednictvím systému WebKredit předem (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–19:30.


Menza Šmeralova

Do konce letního semestru už se otevírat nebude. S obnovením jejího provozu se počítá opět v dalším akademickém roce.


Menza Křížkovského

Od 11. 5. je možno opět stolovat v prostorách menzy. I nadále je také možné si objednávat polévku a chlazená balená jídla, a to předem prostřednictvím systému WebKredit (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–14:30.


Menza Lékařská fakulta

Zde pokračuje klasický výdej polévek, hotovek a salátů. Příbory jsou zabaleny v hygienickém obalu. V nabídce jsou také chlazené balené polévky a hotovky, které je nutné objednat prostřednictvím systému WebKredit předem (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–14:30.


Menza Neředín

Zde pokračuje klasický výdej polévek a hotovek. Saláty jsou zde nově kalibrované a je nutno je objednávat předem. Příbory jsou zabaleny v hygienickém obalu. V nabídce jsou také chlazené balené polévky a hotovky, které je nutné objednat prostřednictvím systému WebKredit předem (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–14:30.


Menza Holice

Od 26. 4. je možno opět stolovat v prostorách menzy. I nadále je také možné si objednávat polévku a chlazená balená jídla, a to předem prostřednictvím systému WebKredit (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:30 – 13:00.


Bistra FreshUP

Od pondělí 11. 5. znovu otevírají bistra FreshUP na filozofické a přírodovědecké fakultě, a to v režimu „take away“. Nebude možno sedět u stolů v prostorách bister, občerstvení a kávu si budou moci zákazníci odnést pouze s sebou (v případě pěkného počasí bude možnost využít zahrádky před bistrem na FF).

Otevírací doba bister FreshUP bude v pracovních dnech od 7:30 do 14:30. Prosíme vás, abyste při objednávání v bistrech dodržovali zavedená hygienická pravidla (rozestupy ve frontách, chránění obličeje rouškou atp.).

Zpět