Marián Jelínek: mentální kouč hvězd

18. listopad 2020, 16:00 – 18:00

Webinář

Hledáte motivaci nebo chcete odhalit, jak být ještě lepší v něčem, co vás baví? Pak pro vás máme na 18.11. v 16 hodin připravený webinář s Mariánem Jelínkem. Jeden z nejznámějších tuzemských mentálních koučů současnosti, manažer, sportovní psycholog, hokejový trenér, který je mimo jiné známý i dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem, bude mimo mluvit například na téma: Čím se liší ti nejlepší od ostatních?
Rodák z Českého Krumlova v devatenácti letech odešel do Prahy studovat obor tělesná výchova – zeměpis na FTVS UK a na Přírodovědecké fakultě. Od druhého ročníku si ještě přibral obor trenérství, specializace lední hokej. V roce 2004 dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie.
Marian Jelínek je rovněž garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.
Mezi jeho největší trenérské hokejové úspěchy se řadí zlatá medaile z MS v roce 2005 ve Vídni, dva mistrovské tituly s pražskou Spartou a zisk Prezidentského poháru s HC Plzeň.
Zkušenosti z vrcholového sportu využívá při přednáškách pro manažery, na vysokých školách, konferencích v Čechách i v zahraničí i v rámci osobního koučování. Individuálně spolupracuje s řadou vrcholových sportovců.
Je autorem či spoluautorem devíti knih, z nichž dvě vyšly v Německu.
Přihlaste se na webu Kariérka!
www.kariernicentrum.upol.cz

Událost na Facebooku

Pořádá

Karierní centrum UP

Místo

online

Přílohy