Poznejte Olomouc – univerzitní město z pohodlí domova

Vážená paní, vážený pane,

dovolte mi, abych se na vás, a především na vaše studentky a studenty obrátil v ne zcela standardním roce touto nestandardní cestou s pozvánkou na Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci.

Ten se s ohledem na aktuální situaci uskuteční v pátek 4. prosince v online podobě na webu www.univerzitnimesto.cz.

Rád bych vás tímto poprosil, zda by bylo možné informaci o něm zprostředkovat vašim studentkám a studentům třetích a čtvrtých ročníků. V rámci premiérového dne otevřených dveří se budou moci setkat online s našimi studenty a pedagogy napříč osmi fakultami druhé nejstarší vysoké školy u nás, zhlédnout informační videa, využít 3D prohlídky kolejí a menz nebo si projít fotogalerie a podmínky studia pro více než 700 kombinacích studijních programů. Mnohé fakulty a katedry si připravily také videochaty a videoprezentace.

Budeme velice rádi, pokud informace o dni otevřených dveří předáte dál, ať již o tomto, nebo o tom dalším, který proběhne v sobotu 16. ledna pravděpodobně také online. Zároveň vám v případě zájmu rádi zašleme základní informační materiály o možnostech studia v Olomouci (v elektronické či fyické podobě).

Pevně věřím, že s ohledem na výpadek kontaktních akcí, jako jsou veletrhy Gaudeamus nebo právě dny otevřených dveří, pochopíte cestu, kterou vás oslovujeme a studentům naši pozvánku na vašich webových stránkách nebo sociálních sítítch zprostředkujete.

S díky za váš čas a spolupráci

Ondřej Martínek | specialista komunikace & event manager
oddělení komunikace Univerzity Palackého v Olomouci
E: ondrej.martinek@upol.cz | M: 777 587 517

Náš kampus. Náš svět. A vaše budoucnost.

►►► univerzitnimesto.cz ◄◄◄

instagram
facebook
twitter
youtube