COVID-19 – informace a opatření - Stránka 3 z 3

11. 3. 2020 Pro zaměstnance UP

S ohledem na množící se dotazy ohledně možnosti zůstat se svými dětmi doma v období uzavřených škol přikládáme oficiální dokument České správy sociálního zabezpečení. Naleznete v něm informace o tom, jak postupovat v případě...


10. 3. 2020 Pro studenty UP Pro zaměstnance UP

V souvislosti se situací ohledně šíření nákazy COVID-19 vedení UP na základě mimořádného opatření vlády ruší od 11. 3. kontaktní výuku, a to s platností do 22. 3. Totéž se týká také kurzů celoživotního vzdělávání UP.


6. 3. 2020 Pro zaměstnance UP

Přehled dočasných pracovně-organizačních instrukcí na Univerzitě Palackého v Olomouci v souvislosti s šířením koronaviru v Evropě a ČR.


3. 3. 2020 Pro studenty UP Pro zaměstnance UP

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci představuje plán opatření a doporučení v souvislosti s šířením nového koronaviru. Tato opatření a doporučení se týkají všech zaměstnanců a studentů UP.


Užitečné odkazy a informace o koronaviru a nákaze Covid-19

Níže najdete průběžně aktualizované informace z oficiálních kanálů vlády ČR, ministerstev, zdravotnických organizací aj., na nichž se můžete seznámit s aktuální situací v České republice i ve světě, s hygienickými a jinými doporučeními atp.

Telefonické linky

Psychologická pomoc

Katedra psychologie FF UP poskytuje psychologickou podporu v aktuální krizové situaci. S psychology se můžete spojit buď prostřednictvím e-mailu up.intervence@gmail.com, nebo Skypu (účet UP Intervence).
Podrobnější informace

Duchovní a psychoterapeutickou pomoc nabízí na telefonu také Cyrilometodějská teologická fakulta.
Kontakty a podrobnosti

Internetové informace

  • Péče o roušku? S návodem (jpg | pdf) od univerzity žádný problém!

O koronaviru ve znakovém jazyce

Na video se můžete podívat také na YouTube a Facebooku.