Sportovní programy - ZÁKLADNÍ PROGRAM - LETNÍ semestr - sportovní balíček vše za cenu 560,- Kč

Rozvrh je platný od 17. 2.  do 16. 5. 2014. Ve státní svátky sporty neprobíhají. V průběhu tohoto období v rozvrhu mohou probíhat změny. Držitel průkazky má možnost navštěvovat všechny sporty z uvedené nabídky, umožní-li mu to kapacita tělocvičny. Na preferovaný sport mají držitelé průkazu přednostně místo 1x týdně.

Poslední aktualizace: 21. 3. 2014

 

ZÁKLADNÍ SPORTOVNÍ PROGRAM: 

2013 / 2014 - LETNÍ semestr

AEROBNÍ SKUPINOVÉ LEKCE

SPORT

PONDĚLÍ 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Dance Aerobik

 15.00-16.00 (Envelopa) Kubalová

 

16.00-17.00 (Envelopa) Grácová

 

16.00-17.00 (změna místa od 26.3.-VÁCLAVKY) Foltýnová

Bodystyling

17.00-18.00 (Envelopa)  Grácová

 

Body Work

18.00 - 19.00 (Envelopa) Kubjátová

Fit Dance

18.00 - 19.00 (Neř. 230) Števková

 

17.00 - 18.00 (Envelopa) Štefková

17.00 - 18.00 (Envelopa) Štefková

 

Step aerobik NOVINKA!

17.00 - 18.00 (Neř.230) Šlezová od 5.3. 2014

HALOVÉ SPORTY, SPORTOVNÍ HRY

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Badminton

13.00 - 14.15
(SH 4) Jedzok

21.30 - 23.00
(SH 4) Říha

 

13.00 - 14.15
 (SH 4)  Jedzok

 

Basketbal

21.30 - 23.00
 (SH 4) Fanta

20.00 - 21.30 (Hy T1) Vaculík jr.

20.00 - 21.30
(Hy T1) Fanta

 

 

Florbal

 


 

17.30 - 18.30 (Hy T1) začátečníci Hainc

18.30 - 19.30 (SH 1-3) pokročilí  Němčík

21.30 - 23.00  (SH 4) pokročilí Němčík

13.00 - 14.30 (SH 4) Vaculík jr.

Fotbal

 

14.15 - 15.30
(SH 1-3) Kučerňák

14.15 - 15.30
(SH 1-3) Kučerňák

 

 

Frisbee Ultimate

 

 

21.30 - 23.00 (SH 4)
Novosad

 

 

Volejbal

14.00 - 15.30 (SH 1) Orlová

21.30 - 23.00 (SH 1-3)
Hnilica

14.15 - 15.30 (SH 4) Hnilica   

13.30 -14.15 (SH 4)
Orlová 

14.15 - 15.30 (SH 4) Orlová


18.30-20.00 (Hy T1) pokr
. Orlová + Hnilica

 

 20.00 - 21.30 (SH 1) Hnilica

 BOJOVÁ UMĚNÍ, RELAXACE, POSILOVÁNÍ

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Gymbally

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

NOVĚ od 26.3.

16.00-17.00 (Envelopa) Grácová

Intervalový trénink NOVINKA!

15.00 - 16.00 (Václavky) Vaňková K.

Kardio cvičení

13.00 - 14.00 (Envelopa) Baranová

13.00 - 14.00 (Envelopa) Baranová 

 

Karate

19.00 - 20.30 (Neř. 230) Kunc

 

 

 

Pilates

12.00 - 13.00 (Envelopa) Baranová

14.00 - 15.00 (Envelopa) Baranová

Tabata - intervalový trénink NOVINKA LS 2014

18.00 - 19.00 (Envelopa) Kubalová

Taebo Basic a Intro

19.00 - 20.00 Basic (Envelopa) Veselá

19.00 - 20.00 Basic (Envelopa) Veselá

 

19.00 - 20.00 Intro (Envelopa) Veselá

Taebo Advanced (pokročilí)

20.00 - 21.00 (Neř.230) Procházková

19.00 - 20.00 (Václavky) Procházková

Tai-chi začátečníci


17.30 - 19.00 (Václavky) Palla

JOGA

Dancejoga

19.00 - 20.00 (Envelopa) Kubjátová

Body balance

13.00 - 14.00 (Václavky) Kubalová

Joga

17.00 - 18.00 (Neř.230) Kučera (AJ - dle zájmu)

18.00 - 19.00 (Václavky) Kučera (AJ - dle zájmu)

Powerjoga

  20.00 - 21.00 (Envelopa) Strnadová


 

17.00 - 18.00 (Václ.) Strnadová

18.00 - 19.00 (Neř.230) Jedličková


 

20.00-21.00 (Envelopa)
Jedličková

TANCE

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Africa dance

NOVINKA LS 2014

19.00 - 20.00 (Václavky) Lišková

Čínské tance

NOVINKA LS 2014

16.30 - 18.00 (kolej 17. listopadu) Xueting Zhang

Balet

19.00 - 20.00 (kolej 17. listopadu) Březíková

Dance hall

NOVINKA LS 2014

17.00 - 18.00 (Václavky) Lišková

Orientální tance

18.00 - 19.00 (kolej 17. listopadu) Smolová

 

20.00 - 21.00 (Neř.230) Smolová

 

Latino MiX sólo

19.00 - 20.00 (Václ.) Bublíková

Port de bras

18.00-19.00 (Václavky) Divišová

16.00 - 17.00 (Václavky) Divišová

Salsa pro páry

 19.00 - 20.30 (Václ.)  Žiačiková ZAČÁTEČNÍCI

20.30 - 21.30 (Václ.) Žiačiková POKROČILÍ

 

Samba - Carnaval - sólová NOVINKA LS 2014

20.00 - 21.00 (Václavky) Přidal

Samba - Gafiera      NOVINKA LS 2014

20.00 - 21.00 (Václavky) Bublíková

Brazilský zouk pro páry

20.00 - 21.00 začátečníci  (Václ.) Komlossyová

21.00 - 22.00 pokročilí (Václ.) Komlossyová

Zumba - Václavky

 

17.00 - 18.00 Pallová

18.00 - 19.00 Šídlová

 

 

 

 

Zumba - Neředín 230

19.00 - 20.00 Šídlová

Zumba - Envelopa

18.00 - 19.00 Juhásová

17.00 - 18.00 Komárková

20.00 - 21.00 Juhásová

15.00 - 16.00 Pallová

20.00 - 21.00 Juhásová

15.00 - 16.00 Juhásová

18.00 - 19.00 Dimmrothová

 

"OUTDOOR" - SPORTY ZA DVEŘMI od 1.4.2014 (nebo dle aviza na FB)

Sport

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Golf (80,- vstup + 50,- kýbl míčků)

jiri.skoumal(at)upol.cz

10.30-12.00 (Véska) Skoumal

Community games

(bouldering, slack line, žonglování, jednokolky)

 

14.00-15.30

(loděnice u SH)

Valenta

 

 

 

Kanoistika 

 

15.00-17.30  (loděnice u SH UP) Navrátil

 

 

 

Softball (baseball)

NOVINKA LS 2014

17.00 - 18.30 (před SH UP) Smékal

Severská chůze

V případě zájmu skupiny 3 a více jedinců. 

Kdykoliv, dle domluvy. 604262444

Sraz u sportovní haly UP. 

 

 

Sledujte změny v rozvrhu v "aktualitách" na www.akademikolomouc.cz nebo Facebook: Akademik sport centrum

Charakteristika jednotlivých sportů, lektoři a kontakty na lektory