Sportovní programy - ZÁKLADNÍ PROGRAM - sportovní balíček vše za cenu 950,- Kč/ ZIMNÍ semestr 580,- Kč

Rozvrh je platný od 22. 9.  do 19. 12. 2014. Ve státní svátky sporty neprobíhají. V průběhu tohoto období v rozvrhu mohou probíhat změny. Držitel průkazky má možnost navštěvovat všechny sporty z uvedené nabídky, umožní-li mu to kapacita tělocvičny. Na preferovaný sport mají držitelé průkazu přednostně místo 1x týdně. Je možné, že během semestru dojde ještě k drobným úpravám rozvrhu, proto sledujte aktuální info na webu a facebooku.

ZÁKLADNÍ SPORTOVNÍ PROGRAM: 

2014 / 2015 - ZIMNÍ semestr

AEROBNÍ SKUPINOVÉ LEKCE

SPORT

PONDĚLÍ 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Dance Aerobik

 16.00-17.00 (Václ.)     Kučerová

16.00-17.00 (Envelopa) Grácová

 

18.00 - 19.00 (Envelopa)  Riegrová

Bodystyling

17.00-18.00 (Envelopa)  Grácová

17.00 - 18.00 (Václ.)  Trnčáková

 

Břicho expres

16.00 - 17.00 (Envelopa)  Ježíšková

Fit Dance

18.00 - 19.00 (Envelopa) Števková

 

Step aerobik

20.00 - 21.00 (Neř.230) Šlezová

HALOVÉ SPORTY, SPORTOVNÍ HRY

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Badminton

13.00 - 14.15
(SH 4) Jedzok

21.30 - 23.00
(SH 4) Říha

 

13.00 - 14.15
 (SH 4)  Jedzok

 

Basketbal

21.30 - 23.00
 (SH 4) Fanta


20.30 - 21.45 (Hy T1) Fanta

 

Florbal

 

19.00 - 20.00 holky (Slovanské gymnázium Ol., Pasteurova 19) Hainc

 

17.00 - 18.30 (Hy T1)       Němčík


21.30 - 23.00  (SH 4) pokročilí Němčík

13.00 - 14.30 (SH 4) Vaculík jr.

Fotbal

 

14.15 - 15.30
(SH 1-3) Kučerňák

14.15 - 15.30
(SH 1-3) Kučerňák

 

 

Frisbee Ultimate

 

 

možnost přidat se k tréninkům - rozpis na www.frisbeeolomouc.weebly.com, od 20.10.2014 21.30 - 23.00 (SH 1-3)
Novák

 

 

Volejbal

14.00 - 15.30 (SH 1-2) Orlová

21.30 - 23.00 (SH 1-3)
Hnilica

14.15 - 15.30 (SH 4) Hnilica   

13.00 - 14.15 (SH 4)
Orlová 


18.30 - 20.00 (SH 1-3) pokr
. Orlová + Hnilica

 

 20.00 - 21.30 (SH 1) zaměstnanci Hnilica/Hajdu

 BOJOVÁ UMĚNÍ, RELAXACE, POSILOVÁNÍ

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Aikido NOVINKA v ZS!

20.00 - 21.30 (Neř.330) Čech

Funkční trénink NOVINKA v ZS!

17.00 - 18.00 (Václ.) Matušková

17.00 - 18.00 (Envelopa) Matušková

Fartlek - běžecký trénink NOVINKA v ZS!

sraz v 16.30 (před kolej. B. Václ.) Matušková

Gymbally

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

16.00 - 17.00  (Envelopa) Grácová

Kardio cvičení

12.00 - 13.00 (Envelopa) Cagašová

 

Karate

19.30 - 21.00 (Neř. 330) Kunc

 

 

 

Pilates

13.00 -14.00 (Envelopa) Cagašová

15.00 - 16.00 (Envelopa) Urbanová

18.00 -19.00 (Václavky) Urbanová

Tabata - intervalový trénink 

15.00 -16.00 (Envelopa) Kubalová

14.00 - 15.00 (Envelopa) Kubalová   19.00 - 20.00 (Envelopa) Komárková

Taebo

19.00 - 20.00  (Neř.330) Procházková

19.00 -20.00 (Envelopa) Veselá

19.00 - 20.00 (Václ.) Procházková

 

Tai-chi


17.30 - 19.00 (Václavky)

Průša/ Palla

JOGA

Body balance

14.00 -15.00 (Envelopa) Kubalová

Joga

17.00 -18.00 (Neř. 330) Kučera /AJ v případě zájmu

16.00 - 17.00 (Václavky) Metelková 18.00 - 19.00 (Václavky) Kučera /AJ v případě zájmu

Powerjoga

18.00 -19.00 (Václavky) Farkašová

20.00 - 21.00 (Envelopa) Strnadová

 


18.30 - 19.30 (Neř.330) Jedličková

19.00 - 20.00 (Envelopa) Strnadová

18.00 - 19.00 (Neř.330) Trtíková 

17.00 -18.00 (Envelopa) Trtíková

20.00 - 21.00 (Václ.)  Jedličková

TANCE

SPORT

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Africa dance


17.00 - 18.00 (Václavky) Lišková

Dance hall


14.00 - 15.00 (Václavky) Lišková


Flirt dance

18.00 - 19.00 (Neř.330) Trnovská

19.00 -20.00 (Neř.330) Trnovská

Orientální tance

18.00 - 19.30 (koleje 17.list.) Smolová

 

20.30 - 22.00 (Neř.230) Smolová

 

Latino MiX sólo

15.30 - 16.30 (Václavky) Bublíková

Port de bras

17.00 - 18.00 (koleje 17. list.) Nováková

15.00 -16.00 (Václ.) Nováková

 

Salsa kubánská pro páry

19.00 - 20.30 (Václavky) Žiačiková Začátečníci

20.30 - 21.30 (Václavky) Žiačiková Pokročilí

 

 

Samba de Gafiera - párová

 19.00 - 20.00 (Václavky) Začátečníci Přidal

 19.00 - 20.00 (koleje 17. list.) Pokročilí Bublíková

Společenské tance (sólo i páry)

19.30 - 21.00 (koleje 17. list.) Novotná, Kopp

Zouk - brazilský tanec

16.30 -17.30 (Václavky) Bublíková

solo tanec

20.00 - 21.00 (Václavky) Komlossyová

začátečníci páry

21.00 - 22.00 Volný trénink - zouk, samba (Václ.)

Zumba - Envelopa

18.00 - 19.00 Komárková


17.00 - 18.00 Juhásová 

20.00 -21.00 Juhásová

18.00 -19.00 Komárková

20.00 -21.00 Juhásová

15.00 - 16.00 Juhásová

Zpět do tanečních (sólo i páry)

20.00 - 21.00 (Václavky) Schejbal

19.00 - 20.00 (Václavky) Schejbal

"OUTDOOR" - SPORTY ZA DVEŘMI do 30. 11. 2014 (nebo dle aviza na FB)

Sport

PONDĚLÍ

ÚTERÝ 

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Golf (80,- vstup + 50,- kýbl míčků)

jiri.skoumal(at)upol.cz

10.30-12.00 (Véska) Skoumal

Kanoistika 

 

15.00-17.30  (loděnice u SH UP) Navrátil

 

 

 

Sledujte změny v rozvrhu v "aktualitách" na www.akademikolomouc.cz nebo Facebook: Akademik sport centrum

Charakteristika jednotlivých sportů, lektoři a kontakty na lektory