Spisovku spustíte odkudkoliv

Ilustrační obrázek: pixabay.com
Pondělí 3. říjen 2022, 12:23

S ohledem na digitalizaci a potřeby uživatelů ERMS byla zavedena služba kompatibility ERMS s mobilními zařízeními a tablety. Systém elektronické spisové služby tak spustíte prakticky na čemkoli a odkudkoli. Stačí Vám k tomu mobil, notebook nebo tablet či klasický počítač a připojení k internetu. Služba však stále kvůli zabezpečení vyžaduje připojení se k univerzitní síti VPN.

Při práci na home office tak prosím pro řádné připojení využijte přístup k univerzitní wifi (návod k propojení). Nacházíte-li se na univerzitě, a přesto pracujete na mobilním zařízení, služba je dostupná volně na univerzitní wifi.

V případě námětů dotazů a připomínek prosím kontaktujte vedoucího oddělení spisové služby UP.