Aktualizovaná dlaždice spisové služby na Portále UP

Pondělí 3. říjen 2022, 12:09

Oddělení spisové služby rektorátu Univerzity Palackého nově spustilo provoz aktualizované dlaždice spisové služby na Portále UP. Zaměstnanci univerzity a uživatelé programu elektronické spisové služby (ERMS) zde naleznou přímé odkazy na provozní prostředí ERMS, na testovací prostředí programu ERMS, kde je možné si ze strany uživatelů libovolně provádět zkušební práci, jelikož nedochází k reálnému odesílání agendy ani ukládání provedených úkonů a propojení s provozním prostředím v reálném čase. Testovací prostředí ERMS slouží k vyzkoušení si práce v programu ERMS, zejm. pro nové uživatele nebo při nejasném postupu práce u uživatelů stávajících. Je dostupné všem zaměstnancům univerzity. V rámci dlaždice je nově zpřístupněn i odkaz na manuály, které byly doposud přístupné pouze skrze UP Share.

V letošním červnu byl nově spuštěn rezervační systém na školení práce s programem ERMS. Odkaz na rezervace konkrétních termínů je v případě zájmu k nalezení i s podrobnými informacemi také na dlaždici v rámci Portálu UP a současně jsou zde k dispozici i kontakty na pracovníky Oddělení spisové služby rektorátu UP. Na dlaždici jsou dostupné formuláře pro hodnocení služeb Oddělení spisové služby RUP a formulář pro poskytnutí zpětné vazby z absolvovaného školení.  Prostřednictvím obou formulářů se snažíme získat zpětnou vazbu od klientů našeho pracoviště a osob, které absolvují školení, díky čemuž chceme docílit zefektivnění a zlepšení námi poskytovaných služeb a získat zpětnou vazbu, zda-li jste s aktuálně nastavenými procesy a službami našeho oddělení spokojeni.

Veškeré tyto informace a služby spolu s odkazy jsou dostupné i na webových stránkách Spisové služby UP.