Informace pro uživatele eSSL UPOL

pixabay.com
Úterý 26. březen 2024, 10:59

Vážení uživatelé,

v nejbližších dnech bude na univerzitě nasazena nová verze eSSL UPOL, součástí níž, je nový vizuální styl aplikace. K tomuto tématu a představení nového vizuálního stylu ERMS uživatelům proběhnou dva termíny školení, které bude realizovat dodavatel eSSL. Jeden termín se uskuteční online, a to přes platformu MS Teams a je určen všem zájemcům o téma. Druhý termín bude prezenční a uskuteční se ve fakultní aule. Účastnit se mohou všichni zájemci o téma. Na oba termíny školení je nutné se předem přihlásit. Přihlašovací odkazy naleznete na dlaždici Spisové služby na Portále UP. Nový vizuální styl aplikace je již k dispozici k náhledu i testování uživatelů na testovacím prostředí ERMS UP. Školení prosím využijte v maximální možné míře. Veškeré uživatelské dotazy k tématu budou řešeny na školeních.

V případě dalších dotazů k tématu jsme k dispozici

Tým spisové služby RUP