Výběrové řízení UP: vedoucí referent a metodik U3V

Středa 10. říjen 2018, 9:53 – Text: JV

Rektor Univerzity Palackého v Olomoucivypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího referenta a metodika U3V.

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání v oblasti pedagogických věd
  • vynikající orientaci v prostředí vysoké školy
  • znalost problematiky celoživotního vzdělávání seniorů na univerzitách třetího věku a schopnost vytvářet koncepci a strategii v této oblasti
  • znalost problematiky ochrany osobních údajů ve vztahu ke vzdělávání v programech CŽV
  • znalost problematiky tzv. třetí role univerzity
  • osobnostní předpoklady pro vedení jednání s lidmi a komunikační dovednosti
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • schopnost vedení týmu
  • lektorské dovednosti
  • znalost práce s PC

Nabízíme:

• práce na 0,5 úvazku
  • příspěvek na stravenky a na penzijní připojištění
  • účast na kurzech CŽV pro zaměstnance UP

Předpokládaný nástup od 1. 12. 2018

Uchazeči k přihlášce doloží profesní životopis a motivační dopis, v němž blíže specifikují svůj zájem o práci se seniorskou generací a rozvoj vzdělávání seniorů na Univerzitě Palackého v Olomouci. Přihlášky do výběrového řízení s výše uvedenými náležitostmi zasílejte na adresu: Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci, personální oddělení (obálku označte „výběrové řízení na vedoucího referenta a metodika U3V“) nebo na e-mail: jana.vesela@upol.cz. Přijetí přihlášky Vám potvrdíme.

Případné další informace na tel. 585 631 124.

Bližší informace podá: Mgr. Bc. Klára Tesaříková Čermáková, vedoucí ODV UP

Posuzovány budou přihlášky doručené nejpozději do 12-ti hodin 22. 10. 2018.

Přesný termín a čas bude upřesněn v pozvánce k výběrovému řízení.

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen „nařízení“), a to jako správce osobních údajů. Více informací na www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju.