Výběrové řízení UP: ředitel/ředitelka Mateřské školy UP

Úterý 28. listopad 2017, 9:44 – Text: DA

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení pro Mateřskou školu Univerzity Palackého v Olomouci na pracovní pozici ředitel/ředitelka mateřské školy.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání, titul Mgr. v oboru Předškolní pedagogika podmínkou;
  • min. 3 roky odborné praxe a další předpoklady pro výkon funkce v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících;
  • znalost školských předpisů a předpisů k provozu MŠ;
  • organizační a komunikační schopnosti;
  • zkušenosti v řídící funkci a znalosti základů ekonomiky MŠ výhodou, manažerské předpoklady podmínkou;
  • výhodou zkušenosti se získáváním dalších finančních prostředků (z projektů apod.);
  • morální a občanskou bezúhonnost, čistý trestní rejstřík (uchazeč dokládá pouze na vyžádání);
  • znalost práce s moderními komunikačními prostředky pro informovanost rodičů a komunikaci s veřejností;
  • komunikativní znalost AJ pro pedagogickou práci s dětmi - cizinci.

Nabízíme:

• práci v mateřské škole (školské právnické osobě) registrované v síti MŠ;
  • mzdu v odpovídající platové třídě s osobním ohodnocením;
  • předpokládaný nástup 1. 2. 2018.

Přihláška musí obsahovat:

• strukturovaný životopis včetně přehledu pedagogické a případně manažerské činnosti;
  • motivační dopis;
  • sken dokladů o dosaženém vzdělání;
  • výpis z rejstříku trestů (pouze na vyžádání);
  • strukturovanou koncepci rozvoje dané mateřské školy (v rozsahu max. 2 stran).

Přihlášky do výběrového řízení s výše uvedenými náležitostmi zasílejte, prosím,
na e-mail: jitka.petrova@upol.cz. Přijetí přihlášky Vám potvrdíme.

Informaci o pracovišti naleznete na: www.ms.upol.cz.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. 12. 2017.