Výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Referent/ka Oddělení vědy a výzkumu LF UP

Pondělí 6. leden 2020, 8:35

Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení pro obsazení pracovní pozice:

Referent/ka Oddělení vědy a výzkumu LF UP

Základní podmínky:

• Úvazek: 0,5 s možností zvýšení pracovního úvazku.
  • Místo výkonu práce: Lékařská fakulta, Hněvotínská 3, Olomouc.
  • Přihlášky: do 31.1.2020.
  • Nástup: dle dohody.

Pracovní náplň:

• Bibliometrie vztahující se k výsledkům vědeckovýzkumné činnosti LF UP.
  • Správa databází výsledků vědeckovýzkumné činnosti LF UP.
  • Výkaznictví výsledků vědy a výzkumu LF UP na základě platných metodik (ČR, EU).
  • Scientometrické analýzy vědeckovýzkumné výkonnosti LF UP.
  • Vedení scientometrických vzdělávacích kursů a seminářů pro pracovníky LF UP.
  • Administrativní a podpůrná agenda referátu Vědy a výzkumu LF UP.

Kvalifikační požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC.

Co nabízíme:

• Stabilní zázemí moderní vzdělávací instituce Univerzity Palackého.
  • 28 dnů dovolené.
  • Zaměstnanecké benefity LF UP.
  • Možnost dalšího vzdělávání.

V případě zájmu zašlete prosím váš strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání do 31.1.2020 na personální oddělení LF UP na emailovou adresu: magdalena.svozilova@upol.cz.

Přečtěte si prosím pozorně následující text v uvedeném odkaze k Poučení o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání https://www.upol.cz/fileadmin/userdata/UP/uredni-deska/2019-Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_uchazece_o_zamestnani.docx.