Výběrové řízení na místo kuchaře/kuchařky (Pastviny)

čtvrtek 23. leden 2020, 11:07

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice kuchař/kuchařka v rozsahu úvazku 1,0 fondu pracovní doby (40 hodin týdně).

Jde o práce v letní sezoně květen–září 2020.

Nabízíme:

• Ubytování v místě výkonu práce zdarma – Výcvikové středisko Pastviny, kraj východočeský.
  • Zaměstnání na HPP.
  • Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené/rok.
  • Zajímavé finanční ohodnocení + odměny.

Místo výkonu práce:

• Univerzita Palackého v Olomouci, Výcvikové středisko Pastviny, Studenecká zátoka 43, 564 01  Pastviny v Orlických horách, kraj Východočeský.

Nástup: 1. května 2020

Životopis s přehledem dosavadní praxe zašlete na e-mail ladislava.meluchova@upol.cz nebo poštou na adresu: personální oddělení FTK UP, třída Míru 117, 771 11 Olomouc.

Kontaktní osoba:

Ladislava Meluchová – personální oddělení FTK UP, Tel.: 585 636 032 | E: ladislava.meluchova@upol.cz.

Přečtěte si, prosím, poučení o zpracování osobních údajů na této adrese: https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju/.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.