Výběrové řízení FF UP: ředitel Letní školy slovanských studií

Čtvrtek 18. říjen 2018, 13:10 – Text: IU

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ředitel Letní školy slovanských studií.

Specializace, obor: Čeština pro cizince, Česká filologie, popř. Český jazyk a literatura

úvazek: 0,5; počet volných míst: 1

termín nástupu: 1. ledna 2019

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru; zkušenosti s výukou češtiny pro cizince (zahraniční zkušenost s výukou češtiny pro cizince výhodou); znalost cizích jazyků; organizační schopnosti; ochota vést celoroční kurzy češtiny pro cizince; zkušenosti s vedením týmu; spolehlivost a zodpovědnost; samostatnost a orientace na výsledek; morální bezúhonnost.

Přihlášky do výběrového řízení na pozici „Ředitele Letní školy slovanských studií“ doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělávání, přehledem praxe (počet odučených hodin), nástin dalšího rozvoje Letní školy slovanských studií a češtiny pro cizince na Univerzitě Palackého (v rozsahu max. 3 strany) a doporučující dopis (písemná doporučení) přijímá Personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Křížkovského 10, Olomouc, 771 80 nebo zasílejte na email: personalni.ff@upol.cz, a to nejpozději do 18. listopadu 2018.

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen „nařízení“), a to jako správce osobních údajů. Více informací na www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju.