Vedoucí centra popularizace vědy a výzkumu Pevnost poznání

Čtvrtek 12. březen 2020, 14:19

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení pozice

Vedoucí centra popularizace vědy a výzkumu Pevnost poznání

Pracoviště: Pevnost poznání (Informace o pracovišti)
Počet pozic: 1
Úvazek: 1,0
Předpokládaný nástup: 1. 9. 2020

Požadavky na uchazeče:

• VŠ vzdělání minimálně magisterského stupně;
  • minimálně pětiletá činnost v oblasti popularizace vědy;
  • manažerské schopnosti, zkušenosti s vedením týmu nejméně 10 pracovníků;
  • zkušenosti s vedením grantových projektů;
  • znalosti základů manažerské ekonomiky;
  • kreativní myšlení;
  • schopnost aktivně komunikovat v anglickém jazyce na úrovni obsazované pozice.

Další požadavky na uchazeče:

Požadované dokumenty dokládané k přihlášce do výběrového řízení:

• strukturovaný profesní životopis;
  • seznam publikační činnosti;
  • sken dokladů o dosaženém vzdělání;
  • strukturovaný písemný dokument o rozsahu max. 3 stran formátu A4 obsahující
    • stručnou SWOT analýzu pracoviště (pro externí uchazeče je možnost vyžádání základních informací o pracovišti na e-mailu dagmar.petrzelova@upol.cz);
    • koncepci pracoviště v dlouhodobém a krátkodobém horizontu (měla by zahrnovat hlavní očekávané finanční zdroje a výdaje, personální politiku a hlavní popularizační aktivity).

Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte výhradně elektronicky na e-mailovou adresu dagmar.petrzelova@upol.cz. Předpokládáme, že osobní jednání s uchazeči se uskuteční dne 27. 4. 2020.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 14. 4. 2020.