Udržitelná univerzita zve na swap oblečení, knih i doplňků

Zdroj: Skautský institut
Úterý 21. září 2021, 12:03 – Text: Michal Zych

Jedním z bodů doprovodného programu MEET UPu je i prezentace univerzitních zařízení a studentských organizací. Představí se i Udržitelná univerzita, která společně se spolkem Udržitelný Palacký a Skautským institutem pro návštěvníky připraví blešák Swap UP! Vyměňovat se bude oblečení, boty, doplňky i knihy.

Jaká jsou pravidla Clothes Swapu?

– přinést můžete libovolné množství (ale aspoň jeden kousek)
– vyměňovat budeme oblečení, boty a doplňky nejen do školy (třeba batohy)
– je možné donést i knihy hodící se ke studiu nebo na dlouhé zimní večery
– všechno oblečení musí být vyprané, boty vyčištěné
– k výměně nabízíme neděravé a kompletní kousky
– zbylé věci věnujeme Charitě Olomouc

Swap proběhne ve středu 22. září na Biskupském náměstí (u Zbrojnice) od 15 do 20 hodin. Připojte se nejen fyzicky, ale i k facebookové události, kde najdete aktuální informace.