Staňte se součástí ESN UP týmu a pomáhejte zahraničním studentům v Olomouci

čtvrtek 9. srpen 2018, 10:48 – Text: Tereza Kadlecová

Baví vás cizí jazyky, poznávání nových kultur a dobrovolnictví? Chybí vám Erasmus? Chcete organizovat výlety, psát články nebo připravovat párty pro studenty z celého světa?

Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, tak neváhejte a přidejte se k naší studentské organizaci Erasmus Student Network. Studentská organizace Erasmus Student Network (ESN UP Olomouc) se stará o zahraniční studenty. Ve spolupráci se Zahraničním oddělením UP pořádá na začátku každého semestru tzv. Orientation Week, kterého se každoročně účastní přes 300 zahraničních studentů. ESN UP Olomouc také zajišťuje tzv. „buddy program“, v rámci kterého je každému zahraničnímu studentovi přiřazen student český. Tento český buddík pomáhá zahraničnímu studentovi s jeho prvními kroky v Olomouci a na univerzitě.

Pokud byste se k nám chtěli přidat a stát se buddíkem, napište nám na náš buddy e-mail buddy@esn.upol.cz a my se vám v brzké době ozveme.

ESN UP Olomouc připravuje pro zahraniční studenty také volnočasový program, jako jsou například národní prezentace, Language Café, Pub Quiz či výlety po ČR i do zahraničí. Mimo pořádání výše zmíněných aktivit se můžete realizovat také v organizaci spolku, a stát se tak členem ESN UP Olomouc. Baví vás fotografovat, tvořit propagační videa, pořádat teambuildingové aktivity a sebevzdělávat se? Chtěli byste si procvičit své jazykové dovednosti a najít si kamarády ze zahraničí? Kontaktujte náš HR (human resources) tým na e-mailu hr@esn.upol.cz.

Více informací o našem studentském spolku najdete na naší webové stránce www.esn.upol.cz nebo FB stránce www.facebook.com/ESNUPOlomouc.