SERBIA - UNIADA 2017 International Students Sports Competition

Úterý 22. srpen 2017, 14:32 – Text: -kh-

The Student Sport Association UNIADA invites you to apply for the International Student Sports Competition UNIADA 2017

Where: Belgrade, Serbia
When:
22 - 25 October, 2017

Sports:

FUTSAL
BASKETBALL
VOLLEYBALL
TENNIS

Only the official university, faculty and college sport teams are eligible to apply for UNIADA 2017

More information:
uniada.org
INVITATION LETTER
GENERAL INFORMATION
APPLICATION FORM

Application Deadline is September 22nd, 2017.