Prosba o účast na dotazníkovém šetření

Pátek 19. květen 2023, 8:40

Dobrý den,
ráda bych Vás požádala o spolupráci. Jsem studentkou magisterského programu Veřejné zdravotnictví na Masarykově univerzitě v Brně.
Pro publikaci článku a ke své diplomové práci dělám prevalenční studii míry odmítání očkování proti chřipce v české populaci starší 55 let a ráda bych nabídla účast co nejširšímu spektru osob.
V týmu, který se na studii podílí, jsou lidé napojení na UZIS, Ministerstvo Zdravotnictví a WHO, takže potencionál práce je velký pro budoucí tvorbu očkovacích plánů i informačních kampaní v ČR.

Dotazník je elektronický, zcela anonymní a jeho vyplnění nezabere více než 15 minut. Lze ho velmi dobře vyplňovat i v chytrých telefonech.

Dozaník můžete vyplnit zde:  https://ee.kobotoolbox.org/HUpLudTD

Předem děkuji za případnou spolupráci
Bc. Veronika Truksová, MBA