Pěstitel polních plodin, zemědělský pokusník

Pátek 6. prosinec 2019, 9:26

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení neakademické pozice

Pěstitel polních plodin, zemědělský pokusník

Pracoviště: Chemické biologie a genetiky CRH PřF UP (Informace o pracovišti)
Počet pozic: 1
Celkový úvazek: 1,0 (z toho úvazkem 0,5 jako odborný pracovník na projektu OP VVV „Rostliny jako prostředek udržitelného globálního rozvoje“ s reg. č. CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_019/0000827
Předpokládaný nástup: dohodou

Náplň práce:

• Pěstování plodin v polních kusech;
  • Sběr dat a vyhodnocování výsledků.

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání s maturitou zemědělského oboru;
  • Řidičský průkaz sk. B a T podmínkou;
  • Pozitivní vztah k pečlivé a zodpovědné práci s polními plodinami;
  • Samostatnost a osobní odpovědnost za svěřené pokusy;
  • Ochota učit se novým poznatkům a zkušenostem;
  • Znalost práce na PC, zejména Excel.

Další požadavky na uchazeče:

Nabízíme:

• Mzdu ve výši 25.000 Kč/měsíc s možností pozdějšího navýšení;
  • Pracovní smlouvu na dobu jednoho roku s možností prodloužení;
  • Možnost přizpůsobení pracovní doby po vzájemné dohodě;
  • Moderní pracovní prostředí a vybavení, mladý, přátelský kolektiv;
  • Možnost dalšího osobního růstu;
  • Pracoviště v areálu PřF UP v Olomouci-Holici, Šlechtitelů 27;
  • Příspěvek na stravování, 28 dnů dovolené a další benefity.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky do výběrového řízení spolu s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu radoslav.koprna@upol.cz. Bližší informace je možné získat na tel. čísle: 585 634 945, 776 724 838.

Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. 1. 2020.