Odborný referent/koordinátor pro kvalitu - Pf UP Olomouc.

úterý 27. března 2018, 17:42

DĚKANKA  PRÁVNICKÉ  FAKULTY  UNIVERZITY  PALACKÉHO V OLOMOUCI

vyhlašuje výběrové řízení  na obsazení místa

ODBORNÝ REFERENT/koordinátor pro kvalitu

Rozsah pracovního úvazku:  1,0 (0,5 jako odborný referent pro oblast strategie, organizace a řízení

a 0,5 jako koordinátor pro kvalitu) jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Popis práce: odborný referent pro oblast strategie, organizace a řízení vykonává administrativní činnosti spojených s agendou oddělení organizace a řízení, zejména tvorbu vnitřní norem fakulty, úzce spolupracuje s proděkanem pro organizaci a rozvoj; jako koordinátor pro kvalitu organizuje a zabezpečuje záležitosti v oblasti kvality na PF UP, zejména v návaznosti na systém ISHAP, zabezpečuje prostupnost nastaveného systému hodnocení kvality vzdělávací, tvůrčí činnosti a s nimi souvisejících činností do úrovně jednotlivých kateder, dohlíží na vytváření podmínek pro zavedení a udržování systému zajišťování a vnitřního hodnocení kvality vzdělávací a tvůrčí činnosti a s nimi souvisejících činností PF UP a UP v Olomouci, včetně realizace pravidelného hodnocení pracovníků; jako koordinátor pro kvalitu úzce spolupracuje s proděkanem pro vědu a výzkum.

Požadavky:

1.     VŠ vzdělání se zaměřením na právo, pozice vhodná pro absolventy (vč. studentů, kteří absolvují v květnu/červnu 2018),

2.     samostatnost a koncepčnost,

3.     pečlivost a smysl pro zodpovědnost,

4.     dobré komunikační dovednosti,

5.     schopnost týmové spolupráce,

6.     dobrá znalost práce na PC – Office, Internet

7.     znalost anglického jazyka výhodou

Přihlášky doložené:

1.     profesním životopisem

2.     doklady o dosaženém vzdělání

zašlete na adresu: