Nabídka zaměstnání PdF UP - informatik

Úterý 18. prosinec 2018, 10:09 – Text: DA

Ústav speciálněpedagogických studií Pedagogické fakulty hledá pracovníky na pracovní pozice v rámci projektu podpořeného TAČR:

• Informatik – vývojář (úvazek 0,7).
  • Informatik – vývojář (úvazek 0,5).

Nástup:   Leden/únor 2019.

Požadujeme:

• Vzdělání v oblasti informačních technologií (DiS./Bc./Ing./Mgr.), praxe v oboru výhodou.
  • Učenlivost a zájem se dále vzdělávat je vítána.
  • Znalosti v oblasti TypeScript, Node.js, Elasticsearch, TensorFlow vítány.
  • Vhodné také pro studenty bakalářských, magisterských či doktorských studií.

Co můžeš od této pracovní pozice očekávat:

• Zkušenost s hybridními webovými aplikacemi a strojovým učením.
  • Práci v mladém kolektivu.
  • Společně posuneme o kus dále platformu pro osoby s poruchami autistického spektra (PAS), která jim pomůže lépe komunikovat s okolím.

V případě zájmu zašlete strukturovaný profesní životopis řešitelce projektu:

Mgr. Hana Karunová, Ph.D.: hana.karunova@upol.cz