Nabídka pracovní pozice na UP: asistent/ka prorektorky pro strategické plánování a kvalitu (zástup za MD/RD)

Pátek 21. únor 2020, 13:10

Úsek prorektorky pro strategické plánování a kvalitu Univerzity Palackého v Olomouci přijme do pracovního poměru pracovníka/pracovnici na pozici asistent/ka prorektorky pro strategické plánování a kvalitu (zástup za MD/RD).

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědný přístup, pracovitost a týmového ducha
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office
  • občanskou a morální bezúhonnost
  • znalost informačního systému SAP výhodou
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou

Náplň práce:

• zajištění administrativní agendy prorektorky pro strategické plánování a kvalitu
  • evidence docházky zaměstnanců úseku a evidence majetku úseku
  • organizačně-administrativní podpora činnosti oddělení strategie a kvality
  • organizačně-administrativní podpora Rady pro vnitřní hodnocení UP
  • zajištění objednávek a oběhu faktur
  • práce se spisovou službou, zpracování interní a externí korespondence

Nabízíme:

• Zázemí stabilní instituce a zaměstnanecké benefity
  • Příjemný kolektiv, dobré pracovní prostředí v centru Olomouce
  • Motivující pracovní podmínky

Požadovaný nástup od 1. 4. 2020. Jedná se o zástup za MD/RD, tzn., že pracovní poměru bude uzavřen na dobu určitou.

Strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadní praxe zasílejte elektronicky do 28. 2. 2020
na emailovou adresu: milena.kysucanova@upol.cz.

Bližší informace podá:   Mgr. Andrea Sojková, vedoucí Oddělení strategie a kvality UP, tel.:   585 631 047, email: andrea.sojkova@upol.cz.

Poučení o zpracování osobních údajů