Nabídka pracovní pozice: administrativně-ekonomický pracovník Zahraničního oddělení Rektorátu UP

Úterý 13. listopad 2018, 13:07

Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci přijme do pracovního poměru pracovníka/pracovnici na pozici administrativně-ekonomický pracovník Zahraničního oddělení Rektorátu UP.

Náplň práce:

• zajištění organizačně-technického zázemí ZO RUP (zpracování měsíční docházky; kancelářské potřeby; objednávky; organizační zajištění služebních cest, schůzek a jednání vedoucího ZO RUP)
  • sledování čerpání finančních prostředků v rámci aktivit a programů koordinovaných ZO RUP
  • likvidace faktur a platebních příkazů ZO RUP
  • ontrola a zpracování refundací cestovních příkazů fakult financovaných ZO RUP
  • evidence inventáře ZO RUP

Požadavky na vzdělání a kvalifikaci:

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru
  • základní znalost programu SAP výhodou
  • anglický jazyk na úrovni B1

Nabízíme:

• samostatnou práci v mezinárodním prostředí s univerzitním zázemím
  • mzdu v odpovídající třídě s osobním ohodnocením
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, dovolená navíc)

Úvazek:

20 hodin/týden formou dohody o pracovní činnosti, po zapracování možnost převedení na hlavní pracovní poměr (plný úvazek).

Předpokládaný nástup: po dohodě, možný ihned

Písemné nabídky (lze zaslat i e-mailem na dalibor.mikulas@upol.cz) se strukturovaným životopisem v českém jazyce a motivačním dopisem zasílejte do 30. 11. 2018 na adresu: Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci, personální oddělení, Křížkovského 8, 771 47 Olomouc. Obálku označte "Výběr zaměstnance – administrativně – ekonomický pracovník Zahraničního oddělení RUP"