Kurz Wakeboarding

Ilustrační foto: Wake Park Merkur
Pondělí 24. duben 2017, 12:29 – Text: CŽV FTK UP

Fakulta tělesné kultury ve spolupráci s Wake Team Academy nabízí zájemcům z řad studentů Univerzity Palackého a veřejnosti možnost absolvování kurzu Wakeboarding. Během kurzu se naučí nejen jezdit, ale i to, jak učit jezdit ostatní a předat své zkušenosti dál.

Co je wakeboarding? Jde o mladý dynamický sport, ve světě velmi populární, u nás se neustále rozšiřující, přičemž za poslední tři roky u nás vzniklo několik lokalit pro provozování tohoto sportu a další neustále přibývají. Tento vodní sport umožňuje si uprostřed léta zajezdit si jako v čerstvém prašanu, zkoušet stejné či obtížnější triky jako ve snowparku a grindovat raily, které mají i dvacet metrů...

Odborný garant

Mgr. Taťána Bank Navrátíková
T: +420 585 636 513
E: tatana.bank@upol.cz

Organizační garantka

Bc. Hana Wittková
T: +420 585 636 366
E: hana.wittkova@upol.cz

12. a 15.–19. 5. 2017

Zahájení kurzu a teoretická část proběhnou 12. 5. od 8:00 v učebně NA 209 na Fakultě tělesné kultury UP, třída Míru 117, Olomouc-Neředín.

Praktická část se uskuteční ve Wake Parku Merkur v Pasohlávkách.

Zakončení kurzu 19. 5. 2017.

5990 Kč (cena vč. polopenze a ubytování ve stanech)

Přihlášky

přes Portál CŽV UP v Olomouci >> ZDE <<