Hledáme zaměstnance na pozici technika výpočetní techniky

Úterý 26. únor 2019, 14:05 – Text: MS

Náplň práce:

  • Samostatné zjišťování a provádění odborných opravářských a údržbových prací výpočetních systémů, včetně jejich oživování, uvádění do provozu a testování.
  • Lokalizace a odstraňování poruch zařízení výpočetních systémů nebo vyčleněných komponent počítačů, zajišťování profylaxe a běžné údržby těchto částí, údržba, konfigurace serverů, správa a řízení počítačových sítí.
  • Vedení a správa výpočetní techniky v rámci majetku ústavu.

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání v oboru IT (správa IS, programování, vývoj), VŠ - výhodou
  • Velmi dobré znalosti z oblasti IT
  • Schopnost drobného programování
  • Znalost serverových produktů Microsoft (operační systémy serverů) - výhodou
  • Certifikáty z oblasti Microsoft produktů - výhodou
  • AJ – minimálně středně pokročilý (čtení technické dokumentace, komunikace se zaměstnanci a mailové komunikace)
  • Znalost Linux – výhodou
  • Znalost databázových systémů (Oracle, MS-SQL), případně virtualizací - výhodou

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Nástupní plat min. 17-20 tis. Kč dle vzdělání a praxe
  • Dvojsložkové platové ohodnocení – fix + bonusy
  • Dynamický kolektiv se spravedlivým a osobním přístupem ke každému zaměstnanci
  • Globální způsob práce v mezinárodně kompetitivním prostředí výzkumného pracoviště Ústavu molekulární a translační medicíny LF UP (www.imtm.cz)
  • Stabilní pozice ve výzkumné organizaci
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné vzdělávání
  • Velký prostor pro seberealizaci a kreativní řešení
  • Notebook pro pracovní účely
  • Pozice vhodná i pro talentované absolventy
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování

Nástup: 1. 4. 2019

Přihlášky přijímáme do 15. 3. 2019

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu martina.smitalova@upol.cz  Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)