Výběrová řízení Filozofické fakulty UP

Pondělí 14. říjen 2019, 9:18 – Text: IU

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrová řízení na obsazení pracovních míst akademických pracovníků.

Centrum jazykového vzdělávání

Obor: Anglický jazyk
termín nástupu: 1. února 2020
Kvalifikační požadavky: rodilá/ý mluvčí; univerzitní vzdělání výhodou; učitelská způsobilost pro výuku anglického jazyka jako cizího jazyka; spolehlivost; motivovanost; zodpovědnost; výhodou znalost dalšího cizího jazyka

Centrum judaistických studií

Obor: Jewish Studies - historie
úvazek: 0,5; počet volných míst: 1
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: min. Ph.D. vzdělání se zaměřením na židovské dějiny středověku a raného novověku, dějiny židovsko-křesťanských vztahů, dějiny Židů na Moravě; literární mediavistika; biblická hebrejština

Obor: Jewish Studies - historie
úvazek: 0,2; počet volných míst: 1
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: min. magisterské vzdělání se zaměřením na moderní historii Židů, šoa, orální historii

Katedra anglistiky a amerikanistiky

Obor: Anglický jazyk – formální gramatika, lingvistika
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D. v uvedeném oboru

Katedra historie

Pracovní zařazení: odborná asistentka/odborný asistent
Obor: Historie (raný novověk)
úvazek: 0,6; počet volných míst: 1
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D.; praxe v oboru; publikační potenciál

Obor: Archeologie
úvazek: 0,7; počet volných míst: 1
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D.; praxe v oboru; publikační potenciál

Katedra psychologie

Obor: Psychologie organizace/sociální psychologie
úvazek: 0,5; počet volných míst: 1
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: vzdělání Ph.D. či zahraniční ekvivalent; praxe s výukou v terciálním vzdělání včetně zahraničí; publikační činnost v oboru psychologie organizace a sociální psychologie zahrnující publikace s mezinárodním dopadem; zahraniční projektová činnost; znalost anglického jazyka min. na úrovni C1; znalost statistických SW

Pracovní zařazení: docentka/docent; profesorka/profesor
Obor: Dopravní psychologie
úvazek: 0,2; počet volných míst: 1
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: docent/ka nebo profesor/ka v oboru dopravní psychologie; publikační činnost v oboru; znalost anglického jazyka

Katedra slavistiky

Obor: Polský jazyk
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: doktorské vzdělání v oboru slovanská filologie – specializace polská filologie (Ph.D.); zkušenosti s výukou polštiny jako cizího jazyka – min. 5 let; znalost polského jazyka na úroveni C2; znalost anglického jazyka na úrovni B1; znalost ruského jazyka na úrovni B2

Pracovní zařazení: Vědecko-pedagogický pracovník/ce
Obor: Ruská literatura; ruská kultura
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru ruská filologie; znalost ruské literatury a kultury; znalost německého jazyka na úrovni C1; znalost anglického jazyka na úrovni B1; předpoklady pro vědeckou práci v oboru; získání titulu Ph.D. do konce roku 2019

Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie

Obor: Andragogika
termín nástupu: 1. ledna 2020
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru nebo oboru blízkém; pedagogické schopnosti; předpoklady pro vědeckou publikační činnost, resp. doložitelná publikační činnost (včetně aktivní účasti na zahraničních konferencích); znalost nejméně jednoho světového jazyka (schopnost přednášek v anglickém jazyce); znalost práce na PC.

Přihlášky do výběrového řízení doložené strukturovaným životopisem, referencemi, dokladem o dosaženém vzdělávání, přehledem praxe, vědecké a publikační činnost, přijímá Personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Křížkovského 10, Olomouc, 771 80 nebo zasílejte na email: personalni.ff@upol.cz, a to nejpozději do 14. listopadu 2019.

Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - dále jen „nařízení“), a to jako správce osobních údajů. Více informací na www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju.